O firmie

Firma MTB Trzebińscy Sp. k. powstała w 1989 roku – z jednej małej hali produkcyjnej mieszczącej się we wsi Bielawy przekształciliśmy się w większy, nowocześniejszy zakład w Nakle n. Notecią przy ulicy Dolna 1a.

Głównym elementem produkcji zakładu są rury osłonowe dla teletechnicznej kanalizacji kablowej oraz rury osłonowe do kabli energetycznych. Oferujemy rury do pierwotnej kanalizacji kablowej z polietylenu (HDPE) i z polipropylenu (PP) w zakresie średnic od Ø 50 do Ø 250, rury do wtórnej kanalizacji kablowej i rurociągu kablowego z polietylenu o średnicach od Ø 25 do Ø 50 oraz rury dwuwarstwowe karbowane ( RDV ) z polietylenu od Ø 50 do Ø 160.

Naszym celem jest ciągłe podnoszenie jakości wyrobów, stabilność cen, terminowość i dobra obsługa Klienta. Zaufanie, którym obdarzają nas kontrahenci pozwala nam na stały i dynamiczny rozwój. Z naszej strony staramy się spełniać oczekiwania naszych Klientów, a przede wszystkim rosnące wymagania rynku.

Ambicją firmy jest stała rozbudowa i unowocześnianie parku maszynowego oraz rozszerzanie zakresu produkcji.

W 2013 r.  roku uruchomiliśmy produkcję rur do mikrokanalizacji światłowodowej, następnie w roku 2017 rozpoczęliśmy produkcję rur do systemu nawadniania dla zastosowań w rolnictwie i ogrodnictwie.